KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14314568

nr 1431 4568

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tusch, Hötorget. Signerad. 44x62 cm, yttermått inklusive ram: 61x80 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 15 november 2021
kl 21:00:08

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas